Návod Quadro - rcprofesor.cz

Návod Quadro

Návod Quadro - zvětšit obrázek

Zvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázekZvětšit obrázek
  • Kat. číslo: 30
  • Záruční doba: 24 měsíců
  • Dodací lhůta: 7
  • 0.00

    ks

Návod Quadro


1 / 1
Návod – ovládání quadrokoptéry

1. Nejprve je nutné propojit baterii s quadrokoptérou. Baterie se nachází na spodní straně quadrokoptéry. Propojte konektor baterie s konektorem quadrokoptéry.
2. Nyní je nutné spárovat ovladač s quadrokoptérou (spojit signál). Zapněte na dálkovém ovládání spínač do polohy ON. Rozbliká se červená dioda a ozve se jedno pípnutí. Dále levou páčku na ovládání dejte do horní polohy a po cca 1-2 vteřinách vraťte do spodní polohy. Ozve se druhé pípnutí. Nyní je ovládání spojeno s quadrokoptérou.
3. Při dalším pohybu levé páčky do horní polohy již uvedete quadrokoptéru do pohybu.
4. Levá páčka slouží pro pohyb quadrokopréry nahoru a dolu (při pohybu páčky nahoru a dolu). Při pohybu páčky vlevo/vpravo quadrokoptéra se otáčí kolem své osy vpravo/vlevo.
Pravá páčka: při pohybu nahoru/dolů se quadrokoptéra pohybuje vpřed/vzad. Při pohybu páčky vlevo/vpravo letí quadrokoptéra do boku vlevo/vpravo.
5. Malá tlačítko pod a vedle páček slouží k dotrimování (doladění citlivosti) jednotlivých směrů a pohybů.
6. Pokud je quadrokoptéra vybavena kamerou, lze pořídit video, případně foto. Před startem vložte microSD kartu do kamery, která je umístěna na spodu quadrokoptéry. Nastavte si úhel, pod kterým chcete, aby kamera nahrávala (manuálně). Poté postupujte stejně, jako od bodu č. 1. Pokud budete chtít nahrávat video – stiskněte tlačítko video. Pro ukončení nahrávání videa stiskněte tlačítko video. Pokud budete chtít fotografovat – stiskněte tlačítko photo. Pro přehrání záznamu vyjměte SD kartu z quadrokoptéry a vložte ji do přiložené čtečky karet. Poté vložte do počítače.
7. Tlačítko TURN - slouží pro přetočení quadrokoptéry o 360 stupňů. Tlačítko Speed slouží ke zvyšování a snižování rychlosti letu quadrokoptéry.
8. Po dokončení letu vypněte ovladač přepnutím spínače do polohy OFF. Rozpojte konektory baterie a quadrokoptéry.
9. Nabíjení baterie: propojte konektor baterie s konektorem nabíječky. Nabíječku vložte do adaptéru a ten do zásuvky. Nebo konektor nabíječky USB vložte do počítače.